Psíkovia

 

Ramón

Je psík z odchytu. Zo začiatku bol veľmi bojazlivý, nechcel sa najesť ani v našej blízkosti, teraz však nás už veselo víta vrtiacim chvistíkom a brechotom..

 

 

Monty

Volajú ma Monté, lebo som taký fľakatý :). Ale oficiálne sa volám Monty.Prišiel som z osady, nikdy som nebol vychovaný, čo smiem a čo nie, čo sa proste patrí. . Na vodítku sa neťahám, to by som si nedovolil, budem pekne pri tebe cupitať až do konca života :).Kedysi som sa totiž veľmi bál. Nevychádzal som von, bol som urazený na svet. Dlho mi to trvalo, kým som zistil, že jediné nebezpečenstvo, ktoré mi tu hrozí je to, že zakopnem o misku :). Nevrčím ani neštekám a keď mi ukážeš, kde mám piškať, tak môžem obývať aj tvoj byt. Prípadne sa budem hrdo pýšiť svojou búďkou na celej ulici :). Je mi to jedno, keď ma budeš ľúbiť. Podmienkou adopcie je každodenné maznanie :))

 

 

Benny

Benny je v KS už po druhý krát, majitelia sa ho vzdali z rodinných dôvodov. Má cca 2 roky, je vhodný aj do bytu, pretože má hygienické návyky. Povahovo je to veľmi milý a oddaný psík, pôsobi ako šteniatko :)

Gery

V KS je už po druhý krát, jeho majiteľ sa ho vzdal preto že neustále utekal. Má hygienické návyky. Na vodítku chodí poslušne, fenky ani psíci mu problém nerobia..

 


 

 

Fox

Ved ma cca do roky, je to veľmi prítulný psík, ostatné psíky mu tiež nerobia problém. Na vodítku je to zlatíčko a povahou pripomína šteniatko..

Roby

Roby mladý psík,vek cca do roka, donesený majiteľom,s inými psíkmi znášanlivý...Čipovaný,očkovaný a odčervený.
Je to veľký miláčik túžiaci po ľudskej spoločnosti. Je veľmi zlatý, spoločenský, vhodný aj k deťom, pretože miluje hladkanie a hry. Avšak nie je príliš aktívny, nemá sklony k utekaniu, je to maznáčik, ktorý sa bude dať ľahko vychovať a bude skvelým spoločníkom :)

 

Sanbi

Sanbi je mladý aktívný psík. S inými psíkmi ani fenkami sa neznáša. Na vodítku sa zatiaľ učí.

 

Adam

Adam je krásny psík, má ešte len do dvoch rokov a je stredého vzrastu- približne po kolená. Je veľmi kľudný, poslušný, nešteká, je veľmi hravý a na vodítku to zvláda dobre. Patrí ku psíkom, ktorých pobyt v koterci strašne trápi a deň čo deň čaká na pohladenie. Preto si čo najskôr zaslúži nový domov, kde bude šťastný. Iných psíkov nemusí, aj keď so šteniatkami sa rád pohrá. Je vhodný ako spoločník a takéhoto spoločníka určite neoľutujete.

 

Smejko

Toto je náš smejko :) Do KS prišiel spolu s Robym. Je to mladý psík má tak cca 1 rok. S inými psíkmi je znášanlivý. Ľuďom ešte naplno nedôveruje ale ak ich spozná je to zlatíčko.

 

Iggy

Je veľmi zlatý psík kríženca. Zo začiatku sa veľmi bál ale po pár piškótkach sa osmelil :) Má rád ľudskú spoločnosť a v koterci sa mu veľmi nepáči. Na vodítku chodí pekne,neťahá sa.Má tak cca do 1 rok.S inými psíkmi pravdepodobne vychádza dobre.

 

Dumbo

Dumbo je dospelý NO,ktorého do KS doniesol majiteľ. Od začiatku sa ale veľmi bojí, nevychádza ani z búdky. Vyjde sa len najesť a napiť ale žiaľ musíme byť ďaleko.Určite by bol ako dobrý strážca, len sa musí osmeliť. Nie je agresívny, raz sa dal aj pohladkať ale hneď utekal do budky..

Strapo

Psík dosť aktívny :) K iným psíkom sa správa pekne,fenky mu problém vôbec nerobia.Vek doplníme neskôr.

 

Max

psík z odchytu.Cca 1-2 roky. Zo začiatku sa trošku bál ale teraz je to prítulné zlatíčko :)

Ralf

Ralf je kríženec stredného vzrastu. Nie je znášanlivý s ostatnými psami ani fenkami. Na vodítku nie je zvyknutý. Vek doplníme neskôr.

 

Denny

Denny je starší rodezsky ridgeback. Prišiel z odchytu. Je dosť utiahnutý a kontaktu s človekom sa radšej vyhýba. Ale v momente ked sa k nemu dostanete je to hovoté zlatíčko. Samozrejme potrebuje trocha času aby si na vás zvykol.